FAQ

Masz pytanie? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

Jak mogę zamówić teksty?
Teksty możesz zamówić, kontaktując się z nami bezpośrednio przy użyciu formularza kontaktowego, telefonicznie lub wysyłając do nas e-mail. Niezależnie od kanału komunikacji, zweryfikujemy Twoje zgłoszenie tak szybko, jak tylko będziemy w stanie.
Czy mogę liczyć na darmowe poprawki do tekstów?
Tak. w ramach usługi oferujemy dwukrotne wykonanie darmowych poprawek do napisanych treści. Kolejne poprawki są dodatkowo płatne.
Czy teksty, którę otrzymam, będą unikalne?
Tak. Każdy tekst pisany w Kuźni Treści jest w 100% unikalny i niepowtarzalny. Nie uświadczysz u nas jakichkolwiek znamion plagiatu.
Jak mogę rozliczyć się za zlecenie?
Za zlecone treści rozliczamy się na podstawie wystawionej faktury VAT.
Czy mogę legalnie dysponować zamówionymi tekstami?
Tak. Przed zawiązaniem współpracy podpisujemy umowę, która zapewnia Ci wszelkie autorskie prawa majątkowe do treści wraz z wyłącznym prawem do wykonywania i zezwalania na wykonywanie zależnych praw autorskich do treści. Przeniesienie praw nie jest ograniczone ani pod względem przeznaczenia i celu wykorzystania treści ani też pod względem czasowym, terytorialnym czy ilościowym.
Czy mogę zrezygnować z przyjęcia tekstu?
Niestety, nie. Wraz z chwilą zamówienia tekstu każdy klient jest zobligowany do opłacenia zamówienia. Jeżeli treści nie przypadły Ci do gustu, możesz zgłosić do nich własne uwagi, na podstawie których wykonamy poprawki.
Jak długo będę czekał na zrealizowanie zamówienia?
Czas realizacji zamówienia jest bardzo zróżnicowany i determinowany przez wiele czynników. Czas realizacji zależy m.in. od: wielkości zlecenia, wymagań względem treści, aktualne obłożenie pracą naszych copywriterów. Pojedyncze teksty realizujemy zazwyczaj w terminie do 3 dni roboczych. Jeżeli chcesz poznać rzeczywisty czas realizacji własnego zamówienia, skontaktuj się z nami.

Pytanie nie zadane to drzwi nieotworzone