O mnie

Copywriter techniczny i finansowy z wyboru, mgr inż. elektrotechnik z wykształcenia. Na co dzień tworzę treści dla korporacji i firm z sektora MŚP. Moi klienci pochodzą najczęściej z branż: przemysłowej, budowlanej, reklamowej, finansowej i technicznych.

KIM JESTEM?

Mam na swoim koncie tysiące świetnych tekstów dla setek najróżniejszych klientów. Każdą z moich prac łączą trzy rzeczy: pełne zaangażowanie w proces twórczy, maksymalne dopasowanie treści do potrzeb i wymagań klienta, a także najwyższa jakość pracy.

W trosce o pełną satysfakcję moich klientów, przed zawiązaniem współpracy przesyłam ramową umowę o współpracy z przekazaniem majątkowych praw autorskich. Chcesz zamówić treści, pozostając anonimowym? Podpisz umowę NDA i nie martw się o poufne dane Twojej firmy.

Marcin Cichocki

Kowal Treści

+48 690 808 208

kontakt@kuzniatresci.pl

KUŹNIA W LICZBACH

Zleceń miesięcznie

Pisanych znaków miesięcznie

Nowych klientów rocznie

Wypitych kaw rocznie

PRACA JEST PASJĄ, A PASJA PRACĄ

Kocham to, co robię, a każde nowe zlecenie jest dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Pracuję z pełnym zaangażowaniem, a owoc mojej pracy z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Kładę duży nacisk na pełne dopracowanie i doszlifowanie tworzonych przeze mnie treści. Słucham moich klientów i chcę dać im to, czego potrzebują. Nie gaszę pieca, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z moich usług. Nie znajdziesz tu fuszerki i bylejakości.

Zaufało mi już miriady dużych firm i klientów indywidualnych. Chętnie zajmę się również Twoim zleceniem. Zapraszam do kontaktu!

“Skoro i tak będziesz myśleć,
myśl odważnie.” – Donald Trump

PODCZAS WYKONYWANIA KOLEJNYCH ZLECEŃ KIERUJĘ SIĘ KILKOMA ZASADAMI:

Fundamentem Kuźni Treści jest najwyższa jakość oferowanych usług

Moje działania są w pełni zorientowane na potrzeby moich klientów.

w

Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny – traktuję partnerów biznesowych uczciwie i z szacunkiem. I oczekuję tego samego.

Kluczem do sukcesu jest kontakt. Jestem dyspozycyjny i uważnie słucham klientów. Nie zaczynam zlecenia bez odpowiedniej ilości informacji.