O mnie

Podczas wieloletniej działalności sprostałem wymaganiom wielu klientów. Skutecznie wspieram rozmaite projekty i metodycznie dążę do celu. Specjalizuję się w copywritingu technicznym i finansowym. Bez względu na to, jakiego typu jest Twoje zlecenie, serdecznie zapraszam Cię do współpracy.

 

KIM JESTEM?

 

Kuźnia Treści to miejsce, w którym kuję zawodowy content poparty doświadczeniem i solidnym researchem. Jestem inżynierem elektrotechnikiem z ponad 3 letnim stażem w sprzedaży B2C zarówno na rynku tradycyjnym, jak i e-commerce. Mam na koncie setki udanych realizacji zarówno dla jednoosobowych firm, jak i międzynarodowych korporacji. W swojej pracy wykorzystuję sztukę SEO, SEM i Content Marketingu.

Marcin Cichocki
Marcin Cichocki
Kowal Treści
+48 690 808 208

KUŹNIA W LICZBACH

Zlecenia

0

Zleceń miesięcznie

Znaki

0

Pisanych znaków miesięcznie

Zlecenia

0

Nowych klientów rocznie

Zlecenia

0

Wypitych kaw rocznie

Zlecenia

0

Nowe klawiatury rocznie

PRACA JEST PASJĄ, A PASJA PRACĄ

Kocham to, co robię, a każdy projekt jest dla mnie nowym i ekscytującym doświadczeniem. Pracuję z pełnym zaangażowaniem, a owoc mojej pracy z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Kładę duży nacisk na pełne dopracowanie i doszlifowanie tworzonych przeze mnie treści. Słucham moich klientów i chcę dać im to, czego potrzebują. Nie gaszę pieca, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony, dlatego oferuję nieograniczoną ilość poprawek moich tekstów!

Zaufało mi już wielu klientów indywidualnych, a także dużych firm. Chętnie zajmę się również Twoim zleceniem. Zapraszam do kontaktu!

"Skoro i tak będziesz myśleć,
myśl odważnie." – Donald Trump

PODCZAS WYKONYWANIA KOLEJNYCH ZLECEŃ KIERUJĘ SIĘ KILKOMA ZASADAMI:

1
Fundamentem Kuźni Treści jest najwyższa jakość oferowanych usług
2
Moje działania są skoordynowane i zorientowane na potrzeby klientów
3
Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny- traktuję partnerów uczciwie i z szacunkiem
4
Kluczem do sukcesu jest kontakt. Jestem dyspozycyjny i uważnie słucham klientów